ile

2018 Bahar koleksiyonları göz kamaştırıcı makyaj ve saç stilleri ile doluydu. Sizin için en iyi 7 öneriyi bir araya getirdik.

1) Modern Gelin Topuzu

Monique Lhuillier’in 2018 Bahar koleksiyonunda en dikkat çeken şey modellerin doğal görünümüydü. Saç stili ve makyaj da doğal ve zarif stiller tercih edildi.

2) Hacimli At Kuyruğu

Marchesa’nın modelleri, Sanat Yönetmeni Kevin Hughes’in yarattığı çok şık bir atkuyruğu modeli ile podyumu salladı. Hacimli kullanılan siyah kurdeleli at kuyruğu modeli bu sezon gelinlerin trendi olacak.

3) Marchesa’nın Saç Örgüsü

Kevin Hughes Marchesa NOTTE için farklı bir örgülü model yarattı. Yaptığı 4 örgüyü Hollanda örgü ile kombine ederek yarattığı bu model çok beğenildi.

4) Yandan Örgülü Salaş Modeller

Hayley Paige’in modelleri bu modeli kullanarak tüm koleksiyona romantik bir hava kattı. Bu yüzden yandan sallandırarak kullanacağınız örgülü salaş modeller bu sene trend olabilir.

5) Düşük Topuz

Lela Rose’un 2018 koleksiyonundaki düşük topuz modelleri oldukça beğenildi.

6) Hacimli Ve Dalgalı Modeller

Naeem Khan’ın yeni koleksiyonu oldukça güzel modelleri içeriyor. Doğal ve basit görünümün öne çıktığı koleksiyonda modeller hacimli ve dalgalı saçlar ile podyumdaydı.

7) Dumanlı Göz Makyajı Ve Yandan Bukleler

Reem Acra’nın en yeni koleksiyonunda duman göz makyajı ve zarif bukleler dikkat çekti. Çarpıcı bir görünüm arayan gelin adayları bu tarz sizin için olabilir 🙂

Kaynak: Sonsacmodelleri.com