ile

Düğün teması seçimi konusunda size yardımcı olmak için buradayız. Birbirinden farklı düğün teması fikirlerini blog.dugunmuvar.com’da bulabilirsiniz. Bugün size iç ısıtan, umut ve mutluluk veren bir düğün teması sunuyoruz. Kelebek temalı düğünler son birkaç yıldır oldukça popüler. İşte sizin için derlediğimiz kelebek temalı düğünler ile ilgili birkaç fikir.

Kelebek teması belirlediyseniz düğün pastanızın mutlaka temaya uygun olması şart. Rengarenk bir pasta tasarımı için kelebeklerden daha iyi bir seçim olamaz.

Düğünün baş rolü her zaman gelindir. Bu açıdan temayı en iyi şekilde taşıyan kişi de gelin olmalıdır. Renkli kelebek figürlerinin saçlarınızı süslemesine ne dersiniz? Bu kelebekli gelin saçı modelleri hem oldukça şık hem de doğal görünüyor.

Damatların düğün temasından kurtulabileceğini mi sandınız? Papyon ya da yaka çiçeğinde kelebek temasını yaşatmak mümkün.

Gelelim diğer detaylara. Kelebeklerle süslü bir gelin çiçeği, minik kelebek işlemeleri olan büyüleyici bir gelinlik ve tabii ki kelebek detaylı bir gelin ayakkabısı bu temayı en iyi şekilde yaşatmanızı sağlayacak.

Düğün temasını en iyi şekilde yansıtmanın yolu düğün mekanı dekorasyonundan geçer. Düğün mekanında her bir detayı kelebeklerle süsleyerek harika bir düğün temasına imza atabilirsiniz.